نمایندگی اینورتر و کنترل دور موتور پنتاکس

شرکت پنتاکس pentax فعالیت خود را در عرصه ی تولید انواع پمپ از سال 1990 شروع کرده است یعنی 30 سال سابقه در عرصه ی تولید انواع پمپ دارد . و به عنوان یکی از معروفترین و معتبرترین برندها در دنیا درا این حوزه تبدیل شده است بعد ها پس از توسعه شرکت در زمینه ولیدات مرتبط ، شرکت پنتاکس اقدام به تولید محصولاتی چون کنترل دور موتو و اینروتر نیز کرد. . پیشرفت و توسعه ی شرکت پنتاکس ایتالیا سبب شده است که محصولات این شرکت در میان مصرف کننده گان و خریداران طرفدارن زیادی را پیدا کند . این مجموعه سالیانه گردش مالی بالاتری را از فروش انوع پمپ و قطعات الکتریکی مانند کنترل دور موتور و اینورتر و.. دارند و این امر سبب شده است که روز به روز در کار خود و تولید هر چه بهتر و کیفیت محصولات بالا تلاش کنند .

موتور کنترل نماینده پنتاکس

مجموعه ی موتور کنترل نمایندگی فروش انواع اینوتر و کنترل دور موتور پنتاکس در ایران را دارد که متقاضیان خرید انواع کنترل دور موتور و اینورتر می توانند با شماره تلفن های شرکت تماس گرفته و محصول مورد نظر را هم به صورت اینترنتی و هم حضوری با مراجعه به دفتر مرکزی و شعب شرکت موتور کنترل خرید خود را انجام دهند .

pentax-inverter

از کجا بدانیم اینورتر پنتاکس اصل است ؟

اما سوالی که برای بسیاری از خریدارن در زمان خرید اینورتر به وجود می آید این است که از کجا بدانیم که اینورتر پنتاکس اصل است ؟ در پاسخ باید بگوییم که کنترل دور موتور پنتاکس دارای انواع مختلف با کارکردهای متنوع است و از تنوع محصولی بیشتری برخوردار است .
محصولات پنتاکس یکی از بهترین برندها در دنیا است از این رو بسیاری از افراد فرصت طلب و سودجو اقدام به پخش انواع اینورتر پنتاکس تقلبی در بازار فروش کرده اند در اصل بر روی اینورتر های چینی برند پنتاکس را زده اند و با نام برند ایتالیا به فروش می رسانند.  لازم به ذکر است که خریداران حتما باید در زمان خرید به اصل بودن جنس دقت کنند و آن را فقط از نمایندگی های معتبر این شرکت خریداری نمایند .
کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب این محصولات یعنی محصولات pentax از مهمترین دلایلی است که باعث شده در کشور ایران نیز طرفداران زیادی را پیدا کند . یکی از مهمترین مزایایی که این مجموعه دارد این است که خدمات خوبی را به مشتریان و خریداران خود رائه می دهند از جمله این خدمات شامل گارانتی محصول , تامین قطعات توسط نماینده ی انحصاری این اینوتر ها در ایران است .

 

فروشندگان مجموعه شرکت موتور کنترل در زمان فروش جنس به مشتری مدل و لیبل محصول , شماره سریال آن , نام کشور سازنده ( ایتالیا ) و در آخر رسید پست های کارخانه را به خریدارن نشان می دهند تا فردی که جنس را خریداری می نماید از اصل بودن آن مطمعن شود و سپس اقدام به خرید محصول نماید . باید بدانیم که بهترین راه و روش برای شناخت اینوتر پنتاکس اصل ایتالیا خرید آن از نمایندگی این شرکت است .

انیورتر ها و کنترل دور موتور های پنتاکس ، در اغلب صنایع استفاده شده و تاثیر بالقوه ای در کاهش مصرف انرژی دارند. دقت بالا ، طول عمر زیاد ، کارکرد بهینه و قیمت مناسب از اصلی ترین مزیت های استفاده از کنترل دور موتور پنتاکی می باشد. شرکت موتور کنترل بزرگترین وارد کننده محصولات کنترل دور موتور و اینورتر در ایران ، آماده ارائه محصولات این شرکت ایتالیایی در ایران می باشد.

اینورتر پنتاکس

شرکت موتور کنترل نمایندگی فروش محصولات کنترل دور پنتاکس در ایران می باشد