نمایندگی پرتوصنعت

نمایندگی اصلی پرتو صنعت

با توجه به سال ها همکاری شرکت موتور کنترل و شرکت پرتو صنعت و سیاست ما در حمایت از تولید داخل, بر آن شدیم که محصولات پرتو صنعت را با انگیزه بیشتری به مشتریان گرامی ارائه نماییم.

شرکت موتور کنترل ، نمایندگی رسمی شرکت پرتو صنعت در تهران ، این شرکت از سال هزار سیصدو شست و نه اقدام به طراحی ، ساخت اینورتر و کنترل دور موتور یا درایوهای دور متغیر VFD شد . از ساخت اولین اینورتر داخلی زمان زیادی گذشته است ، و این فناوری همگام با رشد جهانی در شرکت پرتو صنعت نیز رشد روز افزونی داشته و هم اکنون تولیدات این شرکت قابلیت رقابت با محصولات درجه یک اروپایی را داشته و در بازار های جهانی نیز حضور گسترده ای دارد . اینورتر های ساخت شرکت پرتوصنعت تا رنج توان 400 کیلووات و با تکنولوژی Vector Control اغلب تولیدات این شرکت را به خود اختصاص داده اند .

گواهینامه ها و استاندارد ها

برخی از استاندارد های کسب شده توسط شرکت پرتوصنعت :

EN 61800-3: 2012, Adjustable speed electrical power drive system- part 3 EMC requirements and specific test methods

EN 61800-5-1: 2007, Adjustable speed electrical power drive system- part 5-1 part: Safety requirements Electrical, Thermal and energy

گواهینامه CE Certificate Of European Community – از شرکت “آزمایشگاههای صنایع برق” (E.P.I.L)

نمایندگی اینورتر پرتو صنعت

اغلب محصولات کنترل دور موتور تولید شده شرکت پرتو صنعت در کارخانجات صنعتی و بخصوص صنایع نفت و گاز در داخل و خارج کشور مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان اینورتر در خاورمیانه و کشور های اسلامی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سایر محصولات می توانید به وب سایت این شرکت مراجعه نمایید.

این شرکت دارای تاییدیه دانش بنیان از معاونت علمی و فتاوری ریاست جمهوری برای کلیه محصولات خود بوده و همچنین در طرح 10 قلم کالای ساخت داخل وزارت نفت شرکت کرده و نیز در وندور لیست کالای شرکت مناطق نفت خیز جنوب ، شرکت ملی گاز ،شرکت اسپک پتروشیمی ،شرکت پخش و پالایش نفت، شرکت کالای نفت، شرکت خط لوله و مخابرات نفت و بسیاری از شرکتهای زیر مجموعه وزارت نفت می باشد.

اینورتر پرتو صنعت

لیست اینورترهای فرکانسی پرتو صنعت