انکام Encom

SHENZHEN ENCOM ELECTRIC TECHNOLOGIES CO., LTD

Encom Electric یک شرکت با تکنولوژی بالا در سطح ملی و دارای حقوق مالکیت مستقل است و با تمرکز بر تحقیقات و توسعه محصول ، تولید و فروش در زمینه اتوماسیون صنعتی تلاش می کند یک رهبر در این زمینه باشد. ENC می تواند برای تحقق انواع برنامه ها ، محصولات و راه حل های حرفه ای برای صنعتگران ارائه دهد.

نمایندگی انکام در ایران

محصولات کمپانی شامل اینورترهای فرکانسی ، سرو درایو ، PLC&HMI ، سیستم های انرژی نو و ….. است.

کمپانی شنزن انکام الکتریک ، یکی از برترین تولید کننده های اینورترهای فرکانسی در سطح کشور چین می باشد. هدف انکام الکتریک تولید اینورترهای بهین قیمت با حداکثر کارایی و کاربری آسان جهت استفاده در تمامی صنایع کوچک و متوسط بوده است. درحال حاضر برند انکام با تولید اینورترهای فرکانسی با بهترین قیمت و کیفیت در بازار کالاهای اتوماسیون صنعتی ایران جایگاه ویژه ای دارد.

شرکت موتور کنترل وارد کننده انحصاری و ارائه دهنده محصولات انکام در ایران

0

به کشورها صادر می شود  

0

حقوق مالکیت مستقل  

0

برنده عنوان 10 برند برتر اینورتر های فرکانسی در کشور چین

0

سال تأسیس

نمایندگی انکام

پافشاری در اهداف فن آوری انرژی

ENC در سال 2004 توسط آقای شن و تعدادی از نخبگان صنعت تاسیس و پس از گذشت بیش از 10 سال از توسعه, ENC به شرکت پیشرفته ملی تبدیل شده است. ENC بارها و بارها جایزه 10 برند برتر اینورتر های فرکانسی ولتاژ پایین چین را به دست آورده است. برای ارتقاء توسعه پایدار و تحقق ارزش های شرکت ، ENC کارخانه جدیدی با وسعت 37 هزار متر مربع در منطقه همکاری ویژه Shenzhen Shantou, مرجع تولید محصولات کنترل صنعتی ایجاد کرده است.

شرکت موتور کنترل نمایندگی انحصاری محصولات انکام در ایران می باشد.

انکام
اینورتر های فرکانسی
سروموتور

برای دریافت اخرین اخبار به اینستاگرام ما بپیوندید

instagram