Delta که در سال 1971 تأسیس شد ، ارائه دهنده جهانی راه حل های مدیریت انرژی و حرارتی است. ماموریت آن با عنوان “ارائه راهكارهای نوآورانه و انرژی بهینه برای فردای بهتر” ، بر پرداختن به موضوعات كلیدی محیطی از جمله تغییرات آب و هوایی جهانی متمرکز شده است. به عنوان ارائه دهنده راه حل های صرفه جویی در مصرف انرژی با فیلدهای اصلی در الکترونیک قدرت و اتوماسیون ، دسته بندی های تجاری Delta شامل برق الکترونیکی ، اتوماسیون و زیرساخت ها می باشد.

Delta برخی از محصولات با انرژی کارآمد در صنعت از جمله تعویض منبع تغذیه با راندمان بالای 90٪ ، برق از راه دور تا 98٪ و اینورتر PV را با حداکثر 99.2٪ کارایی ارائه می دهد.

Delta محصولات و راه حل های اتوماسیون را با کارایی و قابلیت اطمینان بالا درزمینه های درایوها ، سیستم های کنترل حرکت ، کنترل صنعتی و ارتباطات ، بهبود کیفیت برق ، رابط های دستگاه و انسان(HMI) ، سنسورها ، کنتورها و راه حل های روبات ارائه می دهد. ما همچنین سیستم های کنترل و مدیریت اطلاعات مانند SCADA و EMS صنعتی را برای تولید کامل و هوشمند ارائه می دهیم.

درآمدجهانی

درآمد  جهانی فروش دلتا در سال 2019 – 9.006 میلیارد دلار بود است

تمرکز دلتا به نوآوری و توسعه سیستماتیک محصولات و فن آوری های جدید ،به ویژه آنهایی که دارای راندمان بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی هستند, اختصاص داده شده است. با هدف کاهش گرم شدن کره زمین و اطمینان از آینده پایدار بشر با ارزش و کارایی بهتر ، دلتا به طور مداوم توانایی های مهندسی ما را ارتقا می بخشد و متعهد به توسعه فن آوری ها و راه حل های نوآورانه برای فردا بهتر است.

گروه مهندسی موتور کنترل نمایندگی فروش کلیه محصولات اتوماسیون صنعتی دلتا در ایران می باشد.

Inverters - AC Motor Drives
deltaplc
delta-temperature-controller
اینورتر فرکانسی
سروموتور
پی ال سی
اپراتور پانل
منبع تغذیه
کنترل کننده دما

 به دلیل تنوع محصولات تولید شده توسط کمپانی دلتا , جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ورود به سایت دلتا
ورود به بخش دانلود شرکت دلتا

برای دریافت اخرین اخبار به کانال ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید