دلتا

دلتا – Delta

شرکت Delta که در سال 1971 تأسیس شد ، ارائه دهنده جهانی راه حل های مدیریت انرژی و حرارتی است. ماموریت آن با عنوان “ارائه راهكارهای نوآورانه و انرژی بهینه برای فردای بهتر” ، بر پرداختن به موضوعات كلیدی محیطی از جمله تغییرات آب و هوایی جهانی متمرکز شده است. به عنوان ارائه دهنده راه حل های صرفه جویی در مصرف انرژی با فیلدهای اصلی در الکترونیک قدرت و اتوماسیون ، دسته بندی های تجاری Delta شامل برق الکترونیکی ، اتوماسیون و زیرساخت ها می باشد.

نمایندگی محصولات دلتا در ایران

دلتا محصولات و راه حل های اتوماسیون را با کارایی و قابلیت اطمینان بالا درزمینه های درایو ، سیستم های کنترل حرکت، کنترل صنعتی و ارتباطات ، بهبود کیفیت برق ، رابط های دستگاه و انسان، سنسورها ، ربتیک ، کنترلر های صنعتی برنامه پذیر همچنین سیستم های مدیریت اطلاعات EMSوSCADA را برای تولید اقتصادی و هوشمند ارائه می دهد.
AC drive , Servo system ,PLC ,HMI ,Power suplly , Robot , machine vision systems …
کمپانی دلتا با توجه به نوآوری و تیم های تحقیق و توسعه قدرتمند پله های ترقی را به سرعت پیموده و به سیر تکنولوژی در سرتا سر دنیا کمک شایانی کرده است .

نمایدنگی دلتا

درآمدجهانی

درآمد  جهانی فروش دلتا در سال 2019 – 9.006 میلیارد دلار بود است

تمرکز دلتا به نوآوری و توسعه سیستماتیک محصولات و فن آوری های جدید ،به ویژه آنهایی که دارای راندمان بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی هستند, اختصاص داده شده است. با هدف کاهش گرم شدن کره زمین و اطمینان از آینده پایدار بشر با ارزش و کارایی بهتر ، دلتا به طور مداوم توانایی های مهندسی ما را ارتقا می بخشد و متعهد به توسعه فن آوری ها و راه حل های نوآورانه برای فردا بهتر است.

گروه مهندسی موتور کنترل نمایندگی فروش کلیه محصولات اتوماسیون صنعتی دلتا در ایران می باشد.

اینورتر فرکانسی دلتا
نمایدنگی محصولات دلتا
deltaplc
delta-temperature-controller

 به دلیل تنوع محصولات تولید شده توسط کمپانی دلتا , جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای دریافت اخرین اخبار به کانال ما در شبکه های اجتماعی بپیوندید